Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР направила на повторне перше читання законопроект про Фонд гарантування вкладів кредитних спілок.

0 31

Верховна Рада України направила на повторне перше читання законопроект №3265 “Про Фонд гарантування вкладів кредитних спілок”. За відповідне рішення проголосували 274 депутати з 429 зареєстрованих в залі.

У законопроекті визначаються правові, фінансові та організаційні основи функціонування системи обов’язкового гарантування вкладів кредитних спілок. Зокрема, пропонується по аналогії з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб створити Фонд гарантування вкладів кредитних спілок, який має бути державною спеціалізованою установою, що виконує функції державного управління у сфері гарантування вкладів членів кредитних спілок. Фонд гарантує кожному вкладнику кредитної спілки відшкодування за його вкладами в розмірі 5 тис. грн.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар