Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР направила на доопрацювання проект держбюджету-2010

0 32

Верховна Рада України ухвалила постанову №5000/П2  “Про повернення на доопрацювання проекту закону України про державний бюджет України на 2010 р.”. За таке рішення проголосував 241 депутат (ПР – 171, БЮТ – 0, НУ-НС – 23, КПУ – 27, Блок Литвина – 19, позафракційні – 1) з 433 зареєстрованих в залі.

“Кабінету міністрів України у двотижневий строк з дня набрання чинності цією постановою доопрацювати проект закону України про державний бюджет України на 2010 р. та подати на розгляд Верховної Ради України”, – говориться, зокрема, в тексті постанови.

Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Перед цим ВР не підтримала жодної із запропонованих бюджетним комітетом пропозицій до проекту держбюджету-2010.   

Разом з цим, перший заступник голови комітету парламенту з питань регламенту, депутат від Блоку Юлії Тимошенко Сергій Сас заявив після голосування, що перший заступник голови ВР Олександр Лавринович порушив регламент ВР, поставивши на голосування проект постанови №5000/П2, оскільки, після розгляду пропозицій бюджетного комітету, проект держбюджету міг бути лише направлений на повторне перше читання.

Нагадаємо, проект постанови №5000/П2 був зареєстрований в ВР депутатами Олександром Пеклушенком (Партія регіонів), Аллою Александровською (Комуністична партія України) та Павлом Жебрівським (блок “Наша Україна – Народна самооборона”) 5 листопада ц.р.

Нагадаємо також, що законопроект №5000 “Про державний бюджет України на 2010 р.” був зареєстрований у ВР 15 вересня ц.р. Згідно з документом, витрати бюджету затверджені в сумі 324 млрд грн, доходи – на рівні 285 млрд грн, дефіцит – 46,7 млрд грн (3,97% ВВП), прогнозований рівень інфляції на 2009 р. – 9,7%.

Раніше прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко припускала, що держбюджет-2010 буде прийнятий лише після виборів Президента України.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар