Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР надала згоду на арешт судді місцевого Каховського міськрайонного суду О.Крюковського, якому інкримінується замах на вбивство трьох людей.

0 15

Верховна Рада ухвалила постанову №4307 “Про надання згоди на затримання та арешт (взяття під варту) судді місцевого Каховського міськрайонного суду Херсонської обл. Крюковського О.А.”. За відповідне рішення проголосували 350 депутатів з 443 зареєстрованих в залі.

За інформацією генерального прокурора Олександра Медведька, озвученою в сесійному залі, Олегу Крюковському інкримінується замах на вбивство своєї сестри, її чоловіка та їхнього сина.

За інформацією слідства, 22 травня 2008 р., знаходячись в стані алкогольного сп’яніння, О.Крюковський з Автомата Калашникова зробив більше десяти пострілів у вікно приватного будинку, в якому проживає сім’я його сестри.

Залиште коментар