Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР на позачерговому засіданні 26 листопада розгляне подолання вето на закон про виділення 1 млрд грн на боротьбу з епідемією грипу.

0 28

БЮТ ініціює позачергове засідання Верховної Ради 26 листопада, щоб подолати вето Президента на закон про виділення 1 млрд грн для подолання наслідків епідемії грипу. Про це РБК-Україна повідомив перший віце-спікер Олександр Лавринович. «Фракція БЮТ ініціює розгляд лише одного питання – це подолання вето Президента на закон про внесення змін до державного бюджету щодо виділення Міністерству охорони здоров’я 1 млрд грн на здійснення протиепідеміологічних заходів», – сказав він.

За його словами, кадрових питань БЮТ не ініціював. «Вони ініціюють одне питання, інших питань немає», – сказав він. При цьому О.Лавринович наголосив, що Партія регіонів буде визначатися щодо голосування за подолання вето перед позачерговим засіданням. «Ми, очевидно, це будемо розглядати перед початком засідання, бо підхід,який демонструється, і з часом почали відкриватися такі нюанси, які не дуже приємні для тих, хто ініціює таке засідання, які стосуються зловживань коштами, які виділялися раніше для боротьби з епідемією. А з іншого боку – тому що ця епідемія носила більше політичний характер … Тому ми будемо визначатися», – додав він.

 

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар