Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР 21 жовтня розпочне роботу з продовження розгляду змін до Бюджетного кодексу України з пропозиціями В.Ющенка.

0 9

Верховна Рада України 21 жовтня розпочне роботу з продовження розгляду проекту закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України з пропозиціями Президента України».Даний пункт міститься в порядку денному роботи ВР, передає кореспондент  РБК-Україна.

Парламент також розгляне проект постанови про рекомендації парламентських слухань на тему охорони здоров’я та медичне страхування в Україні, а також «Про стан правосуддя в Україні». Парламентарі також планують розглянути проект постанови про запровадження мораторію на виселення творчих спілок, а також проект закону про внесення змін до закону України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» (щодо Міністерства палива та енергетики) та інші.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар