Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР створила Національну гвардію

0 20

Верховна Рада створила Національну гвардію України. Відповідний законопроект внесений головою парламенту Олександром Турчиновим підтримало 262 народних депутата.

Згідно документа чисельність Національної гвардії встановлюється на рівні до 60 тисяч. В той же час Верховна Рада може своїм рішенням збільшити чисельність Національної гвардії.

Національна гвардія створюється на базі внутрішніх військ МВС України та буде знаходитись в системі МВС. При цьому командувач Національної гвардії призначається парламентом за поданням Президента України.

Згідно закону Національна гвардія забезпечує правопорядок України. Також в разі військової агресії Національна гвардія братиме участь в охороні державного кордону та  у військових діях проти агресора.

Нагадаємо, 12 березня, депутат фракції ВО “Свобода” Юрій Сиротюк зареєстрував Проект Закону про Національну гвардію України. Напередодні було прийнято рішення про створення такого військового формування на базі внутрішніх військ прийняла РНБО.

Джерело:

УНН

Залиште коментар