Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вперше в Україні фізичну особу визнали банкрутом. Дозволили не сплачувати 300 тис грн боргу

0 18

Харків’янка Тетяна Осипова стала першою в Україні фізичною особою-банкрутом, передає «ТСН».

Як відзначає телеканал, за рішенням Господарського суду, з харків’янки списали 300 тисяч гривень, таким чином офіційно звільнивши від кредитного боргу.

Минулого літа Осипова придбала в кредит офісне приміщення, щоб потім його здавати в оренду. Через економічну кризу здача в оренду приміщення ставало все менш прибутково справою. Сплачувати кредит із власної кишені пенсіонерка не могла.

Продаж офісу, каже директор консультаційного центру з питань банкрутства Анатолій Родзинський, все одно нічого не вирішував. Його ціна взимку стрімко впала, і стала втричі меншою за суму, яку Тетяна Осипова мала повернути банку.

Єдина умова для людини, яка як харківська пенсіонерка, хоче збанкрутувати — треба бути приватним підприємцем. Оформитися, як підприємець можливо і напередодні самого визнання банкрутства.

В банківській асоціації розповідають: під час процедури людина втрачає все майно, не лише те, що було під заставою. Тому назвати банкрутство найкращим виходом важко. Таке підходить лише тим, в кого немає зареєстрованих на власне ім’я ані квартири, ані машини.

Джерело:

proUA

Залиште коментар