Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Володимир Литвин критично оцінює ідею щодо запровадження в Україні двопалатного парламенту

0 18

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин критично оцінює ідею щодо запровадження в Україні двопалатного парламенту.

«Це ідея-фікс багатьох керівників держави. Вона має своє логічне пояснення. Воно полягає не в тому і не стільки в тому, щоб врахувати національні особливості і традиції України, а як би мати фільтр, який би дозволяв їм більш комфортно себе відчувати у стосунках із вищим представницьким органом народу», – сказав В.Литвин в інтерв`ю журналістам у вівторок.

За його словами, якщо ця пропозиція буде реалізована, верхня палата стане «таким собі заповідником українських олігархів, такою собі райською групою, коли ті, хто вже відпрацював, прийдуть туди, щоб мати, крім всього іншого, недоторканість, проти якої так різко виступають». Також, додав В.Литвин, «треба ще подумати, чи не призведе це до того, що можна назвати «регіональним егоїзмом», та до «фрагментизації країни».

«Потрібно розуміти, що сьогодні в умовах кризи пропонується, по суті, зламати, демонтувати той механізм державного управління, який з важкими потугами, далеко не завжди ефективно, але працює і утримує країну на поверхні, – сказав В.Литвин. – А якщо запропонувати цю новацію, думаю, нас очікують великі потрясіння».

Джерело:

ВР України

Залиште коментар