Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Володимир Литвин: Верховна Рада просто приречена довести конституційну реформу до логічного завершення

0 12

«Верховна Рада, крім усього іншого, просто приречена, зобов’язана довести до логічного завершення те, що ми називаємо конституційною реформою», – заявив Володимир Литвин в інтерв´ю газеті «Голос України».

Голова Верховної Ради зауважив: «нам треба серйозно підійти, по-перше, до зняття неузгодженостей у Конституції, по-друге — до логічного завершення того конституційного процесу, який було розпочато, і, зокрема, щодо організації влади на місцях». «Для того щоб рішення, які приймаємо у вигляді законодавства, були синхронізовані з повноваженнями, котрі мають отримати місцеві органи влади. Звісно, нам потрібно чіткіше розмежувати владу на центральному рівні. І прийняти такий документ (чи то у формі змін до Конституції, чи то у формі нової редакції Основного закону), який би дозволив реалізувати ті грандіозні задуми, про які сьогодні йдеться. Зрозуміло, що ми повинні враховувати реалії, які відбуваються у світі. Ті проблеми зовнішньополітичного характеру, з якими зіштовхнеться Україна», – наголосив наголосив спікер. Він додав, що вся ця робота «має відбуватися планово, щоб у нас не домінували політична складова та компанійщина».

Теги:

Новини права, Конституція України, ВРУ, Верховна Рада України, український парламент, фото, відео, спікер ВРУ, голова ВРУ Володимир Литвин, внесення змін до Конституцій України, конституційна реформа в Україні, Основний Закон держави, прогалини в законодавстві
Новости права, Конституция Украины, украинский парламент, спикер Верховной Рады Украины, фото, видео, ВРУ, Верховный Совет, Конституция Украины, Основной Закон государства, конституционная реформа в Украине, внесение изменений в Конституцию Украины

Залиште коментар