Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Волга частково визнав свою вину

0 17

Екс-глава Держкомісії з регулювання ринків фінансових послуг Василь Волга заявив, що визнає свою вину у халатності при прийомі на роботу свого водія, але не у розтраті майна.

Як відомо, водія Волги Віталія Присяжнюка влаштували на посаду головного спеціаліста одного з відділів відомства. “Ваша честь, я свою провину в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна, або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) не визнаю. Вважаю себе винним у скоєнні злочину, передбаченого ст. 364 КК (службова недбалість)”, – сказав він.

Волга визнає свою провину в тому, що підписав наказ про призначення Присяжнюка, не перевіривши належним чином, чи має він право займати цю посаду.

Присяжнюк під час прийому на роботу подав підроблений диплом про отримання вищої освіти, про що Волга не знав.

Максимальна санкція за статтею “Службова недбалість” передбачає відповідальність у вигляді штрафу від 250 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як відомо, Волга звинувачується в замаху на отримання хабара в розмірі 500 тисяч доларів і розтраті 47 тисяч гривень бюджетних коштів в результаті незаконного оформлення на роботу у Держфінпослуг його водія.

Теги:

Волга Василь

Залиште коментар