Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Водієві «Порше», який задавив трьох пішоходів, дали 6 років і 6 місяців

0 13

Автозаводський районний суд Кременчука (Полтавська область) засудив 6 років і 6 місяців позбавлення волі Леоніда Нефедовича, який задавив на смерть колесами свого автомобіля трьох людей.

Як запевнила суддя Тамара Сировєтнік, обтяжливих обставин – нетверезого стану водія – під час розгляду справи судом не знайшлося.

Пом’якшуючих, навпаки – у засудженого є діти. Щодо подачі можливих апеляцій, то представник прокуратури Кременчука відмовився від можливих коментарів на цю тему.

Точка зору адвоката засудженого – Григорія Сніжка: він подаватиме апеляцію, але після того, як на цьому наполягатиме засуджений.

Нагадаємо, затриманий Нефедович, 1975 року народження, перебуває за гратами з моменту початку слідства – 6 квітня минулого року.

Джерело:

proUA

Залиште коментар