Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Водійські посвідчення і техпаспортів подешевшають на 40%

0 27

Про це повідомили в Управлінні зв’язків з громадськістю МВС Украни з посиланням на слова заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Чеботаря.

Зниження ціни, за його словами, пов’язане з тим, що відтепер посвідчення водіїв та інші документи суворої звітності виготовлятиме Національний банк України.

«Сьогодні Міністерство внутрішніх справ України передало всі функції щодо виготовлення посвідчень водіїв так і інших документів суворої звітності Національному банку України. Хочу констатувати, що при виробництві підприємством «ЄДАПС» посвідчення водія коштувало 198 гривень, то тепер – 114 гривень, а це менше на 40 відсотків їх вартості. Стільки ж коштуватиме і техпаспорт», – зазначив Чеботар.

За його словами, найближчим часом такі зміни відбудуться і у сфері виготовлення паспортів.

«Думаю, така тенденція буде і виготовленні як українських, так і закордонних паспортів, і ціна на них буде значно нижча», – зазначив заступник міністра внутрішніх справ.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар