Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Внутрішні війська МВС в минулому році виконали 135 завдань з екстрадиції

0 67

У 2010 році підрозділи внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України виконали 135 завдань з екстрадиції, що майже двічі більше, ніж у попередньому році. Про це йдеться в інформації прес-служби ВВ МВС України.

За цими даними, у минулому році було прийнято до України та передано за її межі 710 осіб, взятих під варту. Окрім того, 5 тис. військовослужбовців у 2010 році несли службу на 1,5 тис. маршрутах. На 30% було збільшено виділення автопатрулів, а на 14% військових нарядів зі службовими собаками.

Також, на 35% зросла кількість завдань, що виконані підрозлами внутрішніх військ під час їх залучення до оперативно-профілактичних заходів. У минулому році на 30% збільшилась кількість завдань по охороні спецконтингенту під час проведення судових засідань у Верховному Суді та в апеляційних обласних судах. Зокрема, в 2010 році призначалося близько 15 тис. варт.

Підрозділи внутрішніх військ забезпечують охорону громадського порядку у 250 населених пунктах, 22 областях України та в АР Крим. Окрім того, під охороною підрозділів ВВ МВС України перебуває 108 дипломатичних представництв.

Теги:

екстрадиція

Джерело:

УНН

Залиште коментар