Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Внутрішні війська можуть перейменувати в жандармерію?

0 18

“Зараз якраз підбираємо варіанти. Наприклад, “сили правопорядку”, “внутрішні сили” і навіть “жандармерія”. Зараз в рамках програми по обміну досвідом ми тісно співпрацюємо з французькими жандармами”, – заявив “Комсомольській правді в Україні” Яровий.

“Вони часто запитують, чи не хочемо теж жандармами стати. У перекладі це слово означає “люди зброї” або “озброєна свита”. Це не остаточний варіант. Можливо, оголосимо конкурс на кращу назву”, – відзначив він.

Яровий також заявив, що в обов’язки підрозділу, в першу чергу, входить правоохорона. “Хоча нашим бійцям доводиться вступати в поєдинки із злочинцями. Крім того, нам довірений супровід особливо важливих вантажів, охорона дипломатичних місій, конвой заарештованих”, – заявив він.

С.Яровий також відзначив, що співробітники внутрішніх військ беруть участь в миротворчих місіях. “Років десять тому було набагато більше бажаючих стати миротворцями, зараз менше. Платять українським миротворцям менше всіх – 600-800 доларів в місяць. Ми задіяні в Конго, Кот-д’Івуарі, Ліберії, Судані, Східному Тиморі. Умови роботи важкі, повернувшись, можна все зароблене витратити на ліки. Ми більше зацікавлені в навчанні наших офіцерів за кордоном в розвинених країнах, зараз вони проходять підготовку у Франції, Італії, Англії, Іспанії. Хочемо навчитися охороняти порядок, як в Європі”, – заявив він.

Теги:

внутрішні війська України

Джерело:

Подробности

Залиште коментар