Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вносити зміни до Єдиного реєстру досудових рослідувань можна за допомогою електронного “ключа”

0 10

Система Єдиного реєстру досудових розслідувань, її можливості, порядок функціонування, а також нові взаємовідносини, що виникатимуть між представниками різних правоохоронних структур з уведенням в дію нового Кримінального процесуального кодексу України – про це йшлося на нараді за участю працівників підрозділів центрального апарату МВС, представників Генеральної прокуратури України та компанії-розробника системи.

Запрошені фахівці ознайомили співробітників із необхідними технічними вимогами, що висуваються для обладнання, а також із порядком функціонування ЄРДР. Крім того, спеціалісти продемонстрували можливості системи за допомогою інтерактивного курсу, повідомляє прес-служба МВС України.

Вносити інформацію до Реєстру зможуть лише ті особи, які у встановленому порядку отримають індивідуальні електронні «ключі» для доступу до системи. Коло цих осіб визначене Положенням про ЄРДР, яким закріплюються права та обов’язки держателя, реєстраторів та користувачів системи. Зазначені особи матимуть право доступу до Реєстру за допомогою унікального електронного «ключа».

Доступ до інформації про кримінальні провадження буде жорстко обмежений. Це пов’язано із необхідністю захисту бази даних шляхом заборони несанкціонованого доступу. Рух кримінального провадження та всі рішення по ньому крок за кроком  фіксуватимуться системою, аби в будь-який момент можна було отримати повну інформацію про хід досудового розслідування.

Теги:

Єдиний реєстр досудових розслідувань, МВС

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар