Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Внесено зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності пов`язаної із виробництвом та торгівлею лікарськими засобами

0 15

Внесено зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами. Зміни, зокрема, зобов’язують ліцензіатів, які зберігають сертифікати якості у вигляді сканованих копій, надати його паперову копію (на вимогу), засвідчену печаткою суб’єкта господарювання, у термін не пізніше 2-х днів. Новою вимогою є також обов’язок зберігати сертифікати (копії на паперових чи скановані копії на електронних носіях) якості виробника на серії аптечного товару, реалізованого суб’єктом господарювання, протягом трьох років.

Ряд змін внесено також до вимог щодо оформлення вивіски аптек, розміщення та приміщень аптечних баз (складів).

Наказ Держкомпідприємництва,МОЗ від 06.06.2008 р. № 69/307 чинний з 17.07.2008 р.

Залиште коментар