Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Внаслідок сутичок з правоохоронцями загинули дві людини

0 21

Внаслідок сутичок між мітингувальниками та правоохоронцями у Києві станом на ранок середи, 22 січня, загинуло щонайменше дві людини.

МВС України підтверджує, що у центрі Києва вранці виявлено труп чоловіка. За повідомленнями представників опозиції, людина загинула від вогнепальних поранень, спричинених співробітниками міліції, інформує AFP.

У міліції поки що відмовляються підтвердити наявні дані щодо характеру поранень. Прес-служба МВС повідомляє, що обставини загибелі чоловіка з’ясовуються – на місці працює слідчо-оперативна група.

ім’я загиблого хлопця — Сергій Нігоян. Юнак був активним учасником Євромайдану.

Від  поранення загинув ще один протестувальник, його ім’я поки не відоме. Про це Українській правді від повідомив черговий лікар Микола Сівак. Молодий чоловік віком 20-25 років. Він був застрелений, поранення в грудну клітину в області серця. Він поступив у медчастину близько 8 години ранку вже без пульсу.

Залиште коментар