Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Власників тунелю відшукали

0 19

Прокуратура Закарпатської області порушила нову кримінальну справу за фактом самовільного захоплення землі проти двох закарпатців, підозрюваних у причетності до контрабандного тунелю між Україною та Словаччиною.

Як повідомили у прокуратурі, 17 вересня прокуратурою Закарпатської області порушено кримінальну справу проти двох закарпатців, підозрюваних у причетності до контрабандного тунелю за фактом самовільного захоплення земельної ділянки (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Зокрема, за даними прокуратури, досудовим слідством встановлено, що земельна ділянка, на якій розташований тунель, належить родичці цих двох підозрюваних закарпатців.

“Перевіркою дотримання вимог земельного законодавства встановлено, що площа фактичного використання цієї земельної ділянки перевищує на більше ніж 0,04 га розмір, зазначений у державному акті, тому земельну ділянку зазначеної площі вони самовільно захопили із земель запасу Ужгородської міської ради”, – уточнили у прокуратурі .

Нагадаємо, співробітники СБУ 16 серпня виявили підземний тунель у селі Малі Селменці Ужгородського району Закарпатської області, який веде до Словаччини.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар