Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Власенко запропонував ліквідувати Печерський суд

0 17

Депутат від “Батьківщини” і адвокат Юлії Тимошенко Сергій Власенко запропонував Верховній раді домагатися ліквідації Печерського райсуду Києва.

Про це йдеться у відповідній постанові, яку він зареєстрував у парламенті 2 вересня.

Необхідність цього Власенко пояснив тим, що Печерський суд себе повністю дискредитував за часів режиму Віктора Януковича, був взірцем завідомо неправосудних рішень, використовувався для розправи з опонентами режиму, що було підтверджено Європейським судом з прав людини.

Депутат додав, що люстраційні заходи не торкнулися цього суду і він досі продовжує виносити неправосудні рішення.

У пояснювальній записці до документу Власенко згадав “газову справу” проти Юлії Тимошенко, а також процес проти Юрія Луценка.

У зв’язку з цим Власенко пропонує раді звернутися до міністра юстиції Павла Петренка з  пропозицією просити президента ліквідувати Печерський суд, а також звернутися з таким проханням до президента напряму.

Залиште коментар