Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Влада заборгувала українцям із виплати лікарняних

0 15

Сума заборгованості становить  399 млн грн. Як повідомив заступник директора Фонду соціального страхування Олександр Леонов, станом на 1 травня погашено 45% заборгованості.

“Якщо на початок року заборгованість була 751 млн гривень, у березні – 431 млн грн, то на сьогодні – 399 млн грн”, – зазначив Леонов. За його запевненням, “цього року повністю буде профінансовано всі виплати”. “До кінця року за розрахунками, як мінімум, повинні скоротити ще в два рази”, – зазначив він. Також він зазначив, що заборгованості за виплатами з тимчасової непрацездатності, нарахованої в 2011 році немає.

Нагадаємо, відповідно до закону про єдиний соціальний внесок, роботодавець оплачує працівнику перші п’ять днів періоду тимчасової втрати працездатності (лікарняного). З шостого дня допомогу з тимчасової непрацездатності виплачує Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Крім того, розширено перелік людей, які повинні отримувати 100% доходу, перебуваючи на лікарняному. Тепер це батьки, які доглядають за дітьми до 14 років, чорнобильці всіх категорій, ветерани війни, жертви нацистських переслідувань та донори.

Між тим, як повідомлялося раніше, колишній міністр праці і соціальної політики Людмила Денісова заявила, що Фонд соціального страхування станом на 1 січня поточного року заборгував громадянам 2 млрд гривень компенсацій за лікарняні.

Теги:

соціальні виплати, єдиний соціальний внесок

Залиште коментар