Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Влада відпустила з в’язниці під домашній арешт останнього протестуючого

0 18

У п’ятницю, 14 лютого, останній з 234 -х протестувальників був звільнений з-під варти, повідомляє Штаб національного опору . Згідно з повідомленням, рішення за останнім активісту – Дмитру Полтавцю – прийняв Голосіївський райсуд Києва .

У штабі зазначають, що Полтавець був затриманий 23 січня на вул.Грушевського, йому інкримінують ст. 294 КК ( участь у масових заворушеннях ) .

У четвер прокурор Києва Микола Бескішкого озвучив перелік вулиць і будівель столиці, які повинні бути звільнені протестуючими до 17 лютого для набрання чинності так званого закону про амністію та звільнення від кримінальної відповідальності підозрюваних в участі і організації масових заворушень у Києві (прийнятий Верховною Радою 29 січня 2014 ) .

За його словами, йдеться про розблокування 9 вулиць центральної частини Києва ( Грушевського, Городецького, Хрещатик, Інститутська, Трьохсвятительська, Володимирський узвіз, Прорізна, Заньковецької та Майдан Незалежності) та демонтування 19 барикад, які там споруджені . Обов’язковою умовою, підкреслив прокурор, є звільнення будівлі КМДА.

Разом з тим, в Штабі національного опору заяву прокурора назвали провокацією.

Залиште коментар