Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Влада Києва заборонила МАФам продавати алкоголь

0 19

Депутати Київської міської ради (Київради) на пленарному засіданні в четвер підтримали проект рішення, що передбачає введення заборони на реалізацію алкогольних напоїв у малих архітектурних формах (МАФ).
Як повідомила прес-служба Київради, відповідний проект рішення підтримали 88 депутатів.
“Радий, що депутати підтримали мою правку (до проекту рішення – ІФ) повністю заборонити продаж алкоголю в МАФах. Алкоголь повинні продавати тільки в ресторанах і відповідних магазинах, а не в МАФах, щоб відразу розпити на лавці”, – цитує прес-служба Київради голову постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування Олександра Міщенко.
Як наголошується в повідомленні, порушення заборони реалізації алкогольних напоїв у МАФах в якості наслідків може спричинити за собою розірвання договору про пайову участь з власниками таких споруд.
У той же час проект рішення передбачає, що до 1 травня 2016 року департамент міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації (КМДА) спільно з районними держадміністраціями повинен буде здійснити демонтаж всіх столичних МАФів, з власниками яких не укладено договорів про пайову участь.
Крім того, згідно з проектом рішення, до 1 березня 2017 року департамент повинен буде демонтувати всі тимчасові споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, встановлені для здійснення підприємницької діяльності на території Києва, розміщення яких не відповідає комплексній схемі, затвердженій в установленому порядку .
“Якщо ж власники оплачують пайову участь в міський бюджет, то демонтаж таких тимчасових споруд здійснюватися не буде”, – наголошується в повідомленні.

Залиште коментар