Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

“Влада” анексованого Криму продовжує ставити на документах українські печатки

0 24

Представники “влади” Криму продовжують використовувати в документах українські печатки, виготовлені державними органами півострова ще до окупації Росією.

На законах, які приймає нелегітимний кримський парламент – так звана “Державна рада Республіки Крим”, проставляють печатки “Автономної Республіки Крим”.

Зокрема, печаткою “Рада міністрів Автономної Республіки Крим” візують закони, підписані самопроголошеним прем’єр-міністром Криму Сергієм Аксьоновим. Такі ж печатки присутні й на інших законах “Держради”, які підписував Аксьонов останнім часом, в тому числі, і кілька днів тому.

Як відомо, півострів був де-юре анексований Росією у березні 2014 року. Відтоді автономія називає себе “Республікою Крим”. Однак відповідні печатки на документах окупаційної влади” півострова досі відсутні.

Раніше повідомляли, що і військкомати Криму проводять осінній призов у російську армію, видаючи повістку українського зразка, за яким війська призивають згідно з законами України.

Як повідомив військовий комісар Криму Сергій Варавва, кримчанам видають українські повістки через відсутність повісток російського зразка та можливості їхнього виготовлення.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар