Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вкладників «Укрпромбанку» почали реєструвати для отримання депозитів

0 29

Сьогодні у Родовід Банку починається реєстрація вкладників-фізосіб «Укрпромбанку», депозити яких (6,9 млрд грн., що належать 461 тис. осіб) за рішенням НБУ передано в Родовід, повідомляє «Сегодня».

Як пише видання, проводиться реєстрація за телефонами: 044-200-10-90, 8-800-50-8888 або на сайті www.helpukrprombank.com/ukr/main.php.

Щоб зареєструватися, вкладникові потрібно назвати свої ПІО, серію і номер паспорта, код і номер депозитного договору (вказаний на бланку договору з «Укрпромбанком»), а також повідомити, де йому зручно одержати свої гроші або переоформити рахунок. Після цього клієнта внесуть до загальної електронної черги, причому принцип такий – хто як додзвонився, той таке місце і зайняв, термін закінчення депозиту враховуватися не буде. Відразу після реєстрації мають повідомити, коли і куди підходити за готівкою. Також можна відкрити рахунок (за ним видадуть до 25 000 грн. в день), переоформити внесок під вищі відсотки, вище, ніж в «Укрпромі», навіть якщо термін не закінчений (таких на суму понад 3 млрд грн.).

Як пише видання, видачу депозитів планується розпочати 23 листопада. У Родовід Банку обіцяють, що затримок з виплатами не буде, навіть якщо вкладник захоче одержати до 50 тис. грн.

Нагадаємо, раніше Кабмін схвалив передачу рахунків фізосіб і активів Укрпромбанку Родовід Банку, після чого і НБУ здійснив аналогічні дії.

Кабінет Міністрів має намір докапіталізувати Родовід Банк, що входить до групи великих банків, на 5-6 млрд. гривень для забезпечення виплат вкладникам Укрпромбанку.

Станом на 1 жовтня активи Родовід Банку становили – 9 098,1 млн. гривень, кредити і заборгованість клієнтів – 8 572,7 млн. гривень, власний капітал – 1 590,4 млн. гривень.

За січень-вересень збитки Родовід Банку становлять 2 112,585 млн. гривень, 2008 рік банк закінчив з чистим прибутком 34,609 млн. гривень.

99,97% акцій публічного акціонерного товариства Родовід Банк належить державі внаслідок рекапіталізації банку.

Джерело:

proUA

Залиште коментар