Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вкладникам банків «Європейський» і «Національний стандарт», що ліквідовуються, почали видавати компенсації

0 17

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб почав виплачувати компенсації вкладникам банків «Європейський» (Київ) і «Національний стандарт» (Київ), що ліквідовуються, через Брокбізнесбанк, Приватбанк, Укрсоцбанк і «Хрещатик» з 7 жовтня.

Про це «Українським новинам» повідомив представник одного з банків, через які проводяться виплати.

Виплати компенсацій здійснюватимуться до 20 листопада.

Вкладники банку «Європейський» з прізвищами, що починаються на А, Б, В, Г, Д можуть звертатися за компенсаціями у Приватбанк, з прізвищами на С, Т, У, Ф, Х, Ц, Ч, Ш, Щ, Ю – в Брокбізнесбанк, з прізвищами на М, Н, О, П, Р – в банк «Хрещатик», з прізвищами на Е Є, Ж, З, І (укр.), І (латинськ.), И, К (укр.), К (латинськ.), Л, Я – в Укрсоцбанк.

Вкладники банку «Національний стандарт» з прізвищами, що починаються на А, Б, В, Г, У, Ц, Ч можуть звертатися за компенсаціями в Приватбанк, з прізвищами на Д, С, Т, Ф, Х, Ш, Щ – в Брокбізнесбанк, з прізвищами на М, Н, О, П, Р, Я – в банк «Хрещатик», з прізвищами на Є, Е І, Ж, З, До, Л, Ю, Э (рос.), И (рос.) – в Укрсоцбанк.

Компенсації також можуть виплачуватися довіреним особам вкладників за наявності нотаріально завірених доручень.

Нагадаємо, 18 серпня Національний банк прийняв рішення про ліквідацію банків «Європейський» і «Національний стандарт».

У банку «Європейський» з 15 травня працювала тимчасова адміністрація, тимчасовим адміністратором був Роман Кудрицький.

У банку «Національний стандарт» тимчасова адміністрація працювала також з 15 травня, тимчасовим адміністратором даної фінустанови був Георгій Шушпанов.

Раніше банк «Національний стандарт» планував приєднатися до банку «Європейський», проте ці плани так і не були реалізовані.

За даними міноритарного акціонера банку «Європейський» Дмитра Гончарова, банки «Європейський» і «Національний стандарт» контролюються Павлом Борулькою.

Джерело:

proUA

Залиште коментар