Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВККСУ відкрила дисциплінарне провадження стосовно 6 суддів

0 21

Вища кваліфікаційна комісія суддів України відкрила дисциплінарне провадження стосовно 6 суддів. Таке рішення було прийняте на засіданні ВККСУ.

Провадження було відкрито стосовно: судді Ковпаківського райсуду м. Суми Бориса Хитрова, суддів Київського райсуду Одеси Олени Васильків та Миколи Непоради, судді Юріївського райсуду Дніпропетровської обл. Василя Ковальчука, судді Приморського райсуду Одеси Світлани Нікітіної та судді Іллічівського міськсуду Одеської обл. Олега Семенова.

Також ВККСУ, розглянувши постанову генпрокурора Віктора Пшонки про відсторонення від посади судді Покровського райсуду Дніпропетровської області Олега Єланського в зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності, ухвалила відповідне рішення.

Теги:

ВККСУ, суддівський корпус

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар