Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВККСУ не знайшла підстав для відкриття дисциплінарної справи щодо судді Родіона Кірєєва

0 11

Учора на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за результатами розгляду матеріалів було прийнято рішення застосувати дисциплінарне стягнення у вигляді догани до судді Ленінського районного суду міста Севастополя Оксани Гаркуші.

Окрім того, на засіданні було прийнято рішення щодо дострокового зняття догани з судді Львівського окружного адміністративного суду Тетяни Шинкар.

Також Комісія за результатами розгляду матеріалів прийняла рішення відкрити дисциплінарне провадження щодо чотирьох суддів.

Справу відкрито стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Олега Білоцерківця; суддів господарського суду міста Києва Лариси Прокопенко, Марії Любченко, Євгена Шаптали.

Розглянувши звернення народного депутата України Сергія Власенка, Комісія дійшла висновку, що підстав для відкриття дисциплінарної справи щодо судді Печерського районного суду міста Києва Родіона Кірєєва не вбачається.

Теги:

ВККСУ, Кірєєв Родіон

Джерело:

ВККСУ

Залиште коментар