Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВККСУ продовжує працювати в старому складі

0 30

Вища кваліфікаційна комісія суддів України (ВККСУ) усунула від посади двох суддів через притягнення до кримінальної відповідальності. Таке рішення ВККСУ ухвалила на засіданні 9 вересня, передає прес-служба комісії.

Суддю Апеляційного суду Чернігівської області Василя Козака та суддю Коломацького районного суду Харківської області Андрія Яковенка на два місяці усунуто від посади на підставі клопотання генерального прокурора України.

Крім того, Вища кваліфкомісія суддів припинила дисциплінарну справу щодо судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Марії Грицай та відкрила таку справу щодо судді Бабушкінського районного суду Дніпропетровська Дмитра Чулініна.

Щодо п’яти суддів відкладено розгляд питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності.

Як повідомлялося, у ВККСУ заперечують, що апеляційний суд визнав нелегітимність її членів. Нагадаємо, раніше ВККСУ заявила, що продовжуватиме роботу в попередньому складі до початку роботи новосформованої комісії.

Джерело:

Ракурс

Залиште коментар