Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВККС визнала легітимним керівником ВАСУ М.Сіроша.

0 30

Вища кваліфікаційна комісія суддів визнала легітимним керівником Вищого адміністративного суду України першого заступника голови цього суду Миколу Сіроша. Про це повідомив на прес-конференції голова Верховного суду України Василь Онопенко, передає кореспондент РБК-Україна. «Сьогодні Вища кваліфікаційна комісія визнала легітимним керівником ВАСУ першого заступника голови цього суду – М.Сіроша», – наголосив він.

За його словами, ВККС прийняла рішення не приймати до відома звернення екс-голови ВАСУ Олександра Пасенюка, які він направив після 22 грудня 2009 р. (після закінчення терміну його повноважень в якості голови суду). ВККС прийняла рішення повернути всі матеріали, які надійшли від О.Пасенюка після закінчення його повноважень.

За словами В.Онопенка, ВРЮ також не буде розглядати документи за підписом О.Пасенюка, які надійшли після 22 грудня 2009 р.

Також він повідомив, що Держказначейство прийняло рішення про здійснення фінансування ВАСУ згідно із документами за підписом М.Сіроша.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар