Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВК схвалила зміни до Конституції у сфері правосуддя

0 13

Європейська комісія за демократію через право (Венеціанська комісія) позитивно оцінює проект змін до Конституції України щодо реформування судової системи.

Про це в коментарі телеканалу БТБ заявив секретар Венеціанської комісії Томас Маркерт.

“У цілому цей проект – це крок у правильному напрямку. Зокрема, покращиться склад Вищої ради юстиції в Україні”, – підкреслив він, коментуючи норму, яка встановлює, що в майбутньому більшість членів Вищої ради юстиції будуть обиратися конгресом суддів.

При цьому від імені Венеціанської комісії Маркерт висловив розуміння того, що для повного впровадження цих норм потрібен час.

“Але вдосконалення Основного закону – це нові можливості для розвитку України”, – додав експерт.

Нагадаємо, Україна передала на розгляд Венеціанської комісії проект змін до Конституції в частині реформування системи судочинства, висновки щодо яких комісія має оприлюднити 13-14 червня.

Теги:

Венеціанська комісія, Конституція України

Залиште коментар