Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВК позитивно оцінили зусилля України у реформуванні кримінальної юстиції

0 23

Секретар Венеціанської комісії Томас Маркерт позитивно оцінив зусилля України, спрямовані на реформи у сфері кримінальної юстиції відповідно до рекомендацій Ради Європи. Про це він сказав під час зустрічі у Страсбурзі з членами української делегації, передає прес-служба Генеральної прокуратури України.

Упродовж зустрічі сторони грунтовно обговорили конкретні практичні питання організації належної взаємодії між урядом України та експертами Венеціанської комісії з питань розробки проекту Закону України “Про прокуратуру”.

Водночас Генпрокурор України Віктор Пшонка наголосив, що відповідні дискусії щодо загальних засад та принципів реформування повинні відбутися в Україні.

«З моменту внесення попередніх грунтовних змін до закону України “Про прокуратуру” пройшло не так багато часу, щоб ми мали змогу провести якісні узагальнення практики його застосування. Наша спільна мета – вийти на законопроект, який поряд із рекомендаціями Ради Європи якомога повністю врахував би інтереси українського народу», – сказав Віктор Пшонка.

Теги:

Венеціанська комісія, прокуратура, Пшонка Віктор

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар