Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВК не має серйозних претензій до законопроекту про прокуратуру

0 14

У Венеціанській комісії позитивно оцінюють український законопроект “Про прокуратуру” та обіцяють зробити офіційний висновок щодо документу в жовтні. Про це повідомив секретар комісії Томас Маркерт під час візиту до Києва.

Маркерт вказав, що реформа прокуратуру є дуже важливим завданням для України. “З’явилася реальна можливість зробити цю реформу незворотною. Законопроект, який українська влада направила до Венеціанської комісії , створює гарну основу для реформування прокуратури”, – сказав секретар Венеціанської комісії.

Він розповів, що члени делегації  комісії провели зустрічі з представниками української влади та обговорили законопроект “Про прокуратуру”.

Маркерт повідомив, що текст законопроекту “ще не ідеальний, однак серйозних претензій, які б перешкоджали Венеціанській комісії його позитивно оцінити, немає”.

“Ми будемо продовжувати обговорення з органами влади України, вони готові внести до тексту зміни”, – сказав секретар комісії.

Маркерт повідомив, що Венеціанська комісія зробить офіційний висновок щодо законопроекту на наступному засіданні у жовтні.

Як відомо, законопроект про прокуратуру передбачає повне скасування загального нагляду, ліквідацію 122 спецпрокуратур і скорочення повноважень прокурорів.

Реформування прокуратури є одним з зобов’язань України перед ЄС.

Джерело:

Інтерфакс Україна

Залиште коментар