Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВК попередньо схвалила закон про зміни до Конституції

0 13

 

Венеціанська комісія розглянула та ухвалила попередній висновок щодо законопроекту про внесення змін до Конституції, який був внесений президентом.

Про це повідомила прес-служба члена Венеціанської комісії від України Сергія Ківалова.

“Попередній висновок містить детальні рекомендації щодо удосконалення окремих норм проекту. Текст попереднього висновку буде опублікований на сайті Венеціанської комісії після 26 жовтня”, – наголошується в повідомленні.

При цьому Ківалов зазначив, що “особливу увагу експерти Венеціанської комісії звернули на необхідність проведення комплексної конституційної реформи щодо судової системи”.

Президент Венеціанської комісії Джанні Букіккіо підкреслив готовність Венеціанської комісії продовжити співпрацю з українською владою в роботі над розробкою змін до Конституції України.

Як відомо, 26 червня президент України Петро Порошенко зареєстрував проект змін до Конституції.

Залиште коментар