Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Визначено збиток від махінацій з держреєстрами

0 17

Колишні службові особи ДП «Інформаційний центр» за попередньою змовою з службовими особами TOB «Арт-мастер» та TOB «3-Т» розробили схему розкрадання державних коштів, яка полягала в заволодінні коштами, що надходили на рахунки ДП «Інформаційний центр» за користування послугами Державних та Єдиних реєстрів у період з 2000 по 2013 роки. В подальшому ці кошти під виглядом сплати роялті перераховувались на рахунки приватних підприємств (TOB «Арт-мастер» та TOB «3-Т») та привласнювались. Загальна сума сплачених коштів становить понад 400 млн. дол. США, повідомляє прес-служба Мін’юсту.

Для приховування розкрадання, 01.09.2013 по 01.10.2013 певні особи здійснили несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин та комп’ютерних мереж ДП «Інформаційний центр», внаслідок чого 01.10.2013 відбулося блокування інформації та порушення встановленого порядку її маршрутизації, що призвело до припинення функціонування 12 Державних та Єдиних реєстрів.

08.10.2013 року у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України винесено повідомлення про підозру двом особам, які мали відношення до державного підприємства. У зв’язку з їх ухиленням від слідства, 08.10.2013 їх оголошено в розшук. 11.10.2013 Печерським районним судом м. Києва винесено ухвали про їх затримання та доставку до суду. 11 жовтня 2013 року у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України винесено повідомлення про підозру двом співробітникам бухгалтерської служби державного підприємства.

Також накладено арешти на 19 розрахункових рахунки TOB «Арт-мастер» та TOB «3-Т» у банківських установах.

Служба безпеки України за результатами проведеної перевірки підтвердила повноту та цілісність Єдиних та Державних реєстрів. В результаті зупинення функціонування Державних реєстрів витоку інформації з персональними даними громадян України не відбулося, запевнили в Мін’юсті.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар