Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Віце-спікер Ради подав у відставку. Її Голова мабуть теж

0 20

Віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко (обраний до парламенту за списками БЮТ) заявляє, що написав заяву про відставку.

“Подальше перебування в такій президії і в такій Верховній Раді є неправильним і неможливим. Я вчора написав заяву про відставку з посади заступника голови Верховної Ради України і сподіваюся, що парламент її розгляне і задовольнить”, — сказав він на брифінгу.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин теж має намір подати у відставку, заявив лідер партії “Фронт змін” Арсеній Яценюк, виступаючи на мітингу на захист української мови перед Українським домом 4 липня. “Литвин має намір подати у відставку, і він це зробить, якщо Янукович (президент України Віктор Янукович) його зараз не “запресує”, — сказав Яценюк. На питання, як же він допустив друге читання, Яценюк іронічно посміхнувся.

Микола Томенко також зазначив, що йому невідомо, чи збирається голова Верховної Ради України Володимир Литвин подати у відставку. “Я не спілкувався з головою Верховної Ради. Я думаю, що він має можливість сам оголосити про своє рішення, — повідомив він. — Якщо ми хочемо захистити національні інтереси України, захистити державну мову, то перше, що потрібно зробити – не підписати закон про мови, як такий, що був прийнятий з порушенням Конституції і регламенту”, — підкреслив віце-спікер.

За інформацією джерел “Української правди”, наразі Литвин готує папери до керівника апарату для оголошення на початку засідання заяви про свою відставку.

Нагадаємо, перед голосуванням за “мовний” проект, В. Литвин не голосував проти, а пішов із залу. Голосування проводив перший віце-спікер, комуніст Адам Мартинюк.

Раніше Голова ВР запевняв, що ні він, ні його фракція мовний закон не підтримають. Однак у першому читанні з місць “литвинівців” проголосували інші депутати, а в другому читанні проголосувала вся фракція Народної партії, крім нардепа Рудченко і самого Литвина.

Зазначимо, що картка М. Томенка у другому читанні “мовного” закону проголосувала “за”. Віце-спікера обурило те, що хтось голосував його карткою. Він заявив, що звернеться до суду і прокуратури з приводу голосування його карткою за мовний закон.

Теги:

Томенко, Литвин, відставка, Верховна Рада, мовний закон

Джерело:

NEWSru.ua

Залиште коментар