Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Віталій Кличко: Відсьогодні оплата за проїзд банківською карткою працює на всіх видах комунального громадського транспорту

0 26

Відсьогодні оплата за проїзд банківською карткою працює на всіх видах комунального громадського транспорту. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Відсьогодні оплата за проїзд банківською карткою працює на всіх видах комунального громадського транспорту, на всіх його маршрутах. Підключення маршрутів наземного транспорту розпочали 10 днів тому. І вже скрізь все працює», – написав Віталій Кличко.

Для оплати проїзду достатньо прикласти банківську картку або гаджет із функцією безконтактної оплати до валідатора.

Нагадаємо, сервіс дозволяє користуватися також і застосунком «Київ Цифровий», і карткою киянина. Вартість разової поїздки при оплаті банківською карткою – 8 гривень. Якщо у вас є право на безкоштовний проїзд, на вашій картці киянина повинна бути підключена та активована відповідна пільга.

 

Київська міська рада
Київська міська державна адміністрація

Залиште коментар