Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Віталій Кличко привітав Ліну Костенко з отриманням найвищої нагороди Франції – Ордена Почесного легіону

0 3

undefined

undefined

undefined

undefined

undefined

undefined

Мер Києва Віталій Кличко привітав Ліну Костенко з отриманням найвищої нагороди Франції – Ордена Почесного легіону, який поетесі вручили в Посольстві Франції в Україні.

«Дуже радий був привітати сьогодні Ліну Василівну Костенко, яку в Посольстві Франції нагородили найвищою нагородою Франції – Орденом Почесного легіону. Для мене Ліна Василівна – уособлення духу і гідності українського народу. Людина, яка ніколи не ламалася під часи і обставини, не зраджувала свої принципи. Її творчість надихала і надихає українців боротися за свободу і ніколи не опускати рук. Це дуже важливо!» – написав Віталій Кличко у своєму Telegram-каналі.

Як зауважив мер Києва, Лицарський орден, який отримала Ліна Костенко, вона присвятила українським воїнам.

«Немає часу на поразку» – це рядок Ліни Василівни. І так і є! В України немає часу на поразку. Ми повинні перемогти! Слава Україні!» – підкреслив Віталій Кличко.

 

Київська міська рада
Київська міська державна адміністрація

Залиште коментар