Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Витіснення мітингувальників

0 19

У Міністерстві внутрішніх справ України повідомили, що правоохоронці почали відтісняти протестувальників з проїжджих частин вул.Грушевського, вул.Інститутській, повідомили в МВС України.

“Правоохоронці почали відтісняти мітингувальників з проїжджих частин на вулиці Інститутській, Грушевського, де заблоковано рух. Ніяких протистоянь в даний час немає”, – розповіли в МВС.

У МВС уточнили, що мова йде про витыснення мітингувальників в урядовому кварталі, щоб розблокувати підступи до адмінбудівлі. На Майдані Незалежності такі дії не проводяться.

Співробітники комунальних служб за допомогою солдатів внутрішніх військ розібрали барикаду на підступах до будівлі Кабінету міністрів на вулиці Грушевського.

З боку стадіону ім. Лобановського виставлено оточення з числа військовослужбовців внутрішніх військ в повній екіпіровці і зі щитами. Навпроти них знаходиться близько 200 протестувальників. Вони кричать “Ганьба” і час від часу намагаються прорватися через міліцейський кордон.

Як повідомлялося, бійці внутрішніх військ почали активні пересування біля пікетів евромайдановців в урядовому кварталі в центрі Києва близько п’ятої години вечора.

“Беркут” оточив намети опозиції і почав їх демонтувати.

Внутрішні війська оточили блокпост протестуючих біля Кабінету міністрів на вул. Грушевського. Нижче блокпоста вулиця Грушевського перекрита двома заслонами з внутрішніх військ по 120 чоловік кожен. На тротуарі біля блокпоста знаходиться ще близько 150 бійців внутрішніх військ, вище Кабміну вулиця Грушевського перекрита міліцейськими автобусами.

Джерело:

Дзеркало тижня

Залиште коментар