Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

VIP-податківець попався на хабарі у 750 тис. грн

0 14

Відділом з розслідування злочинів щодо корупційних діянь Генеральної прокуратури України за матеріалами СБ України порушено кримінальну справу щодо першого заступника голови – начальника управління податкової міліції ДПС у Тернопільській області за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України (одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище). Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Встановлено, що будучи службовою особою, займаючи відповідальне становище, посадовець одержав хабар у особливо великому розмірі в сумі 750 тисяч гривень.

На даний час його затримано за підозрою у вчиненні вказаного злочину, групою слідчих проводяться невідкладні слідчі дії.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар