Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Винагорода за державну таємницю

0 16

Народний депутат від Партії регіонів Сергій Ківалов зареєстрував законопроект щодо виплати суддям за роботу, яка передбачає доступ до державної таємниці.

Проект Закону України «Про внесення змін до статті 129 Закону України „Про судоустрій і статус суддів“ щодо виплати суддям за роботу, яка передбачає доступ до державної таємниці» був зареєстрований у Верховній Раді України (ВРУ) 29 жовтня, передає прес-служба ВРУ. Законопроектом пропонується доповнити ч. 8 ст. 129 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», яка має назву «Суддівська винагорода».

Відповідно до чинного законодавства, суддям виплачують щомісячну доплату за роботу, що передбачає доступ до державної таємниці, залежно від ступеня секретності інформації. Якщо суддя працює з «таємною» інформацією, то ця виплата становить 5% посадового окладу судді відповідного суду, якщо з «цілком таємною» інформацією, то 10%.  

С.Ківалов пропонує доплачувати 15% посадового окладу суддям, які працюють з «особливо важливою» інформацією.

Джерело:

Ракурс

Залиште коментар