Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вимоги до професії повинні бути встановлені в довіднику кваліфікаційних характеристик

0 86

Довідник кваліфікаційних характеристик є документом з питань управління персоналом на підприємствах. Він призначений для визначення переліку основних робіт, властивих тій чи іншій професії, і забезпечення єдності у визначенні кваліфікаційних вимог до них.

Даний довідник містить кваліфікаційні характеристики професій, розміщені в трьох розділах:

– «Завдання та обов’язки»;

– “Повинен знати”;

– “Кваліфікаційні вимоги”.

При необхідності кваліфікаційні характеристики можуть бути доповнені розділами «Спеціалізація» і «Приклади робіт».

Розробляти довідники можуть Міністерства, органи виконавчої влади, всеукраїнські галузеві об’єднання організацій роботодавців і суб’єкти господарювання.

Існуючі довідники повинні періодично переглядатися і доопрацьовуватися. Крім того, кваліфікаційні характеристики розробляються в разі:

– появи нових професій у зв’язку з освоєнням принципово нових технологій, виникненням нових сфер діяльності;

– укрупнення змісту існуючих професій, внаслідок змін в технології, організації виробництва, праці або управління;

– вилучення з практичної діяльності застарілих професій, внаслідок досягнень науки, техніки, змін в технології, організації виробництва і праці, вимог до якості продукції та ін.

Порядок розробки і затвердження кваліфікаційних характеристик затверджений наказом Мінсоцполітики від 31 травня 2017 року № 918, який вступить в силу після опублікування.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар