Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Віктор Янукович заявив про необхідність грунтовного удосконалення Конституції України

0 16

Президент України Віктор Янукович вбачає необхідність ґрунтовного вдосконалення Конституції.

Про це він зазначив, у своєму виступі з нагоди Дня Незалежності, повідомляє proUa з посиланням на прес-службу Президента України.

«Шановні співвітчизники! Я бачу оновлену Україну як державу зі стійкою політичною системою і готовий запропонувати суспільству її формулу.

Це – сильний Президент, у якого є практичні важелі координації і контролю над реалізацією ключових питань реформ та стратегічного курсу держави.

. Це – компетентний і політично структурований парламент з сильною коаліцією і впливовою опозицією.

Це – відповідальна та професійна виконавча влада, в якій немає «недоторканих» міністрів чи глав адміністрацій.

Це – економічно забезпечене і відповідальне перед місцевими громадами самоврядування.

Це – незалежні, справедливі суди, яким вірять громадяни України. Така політична система повинна запрацювати якомога швидше, а для цього нам усім разом слід ґрунтовно удосконалювати Конституцію.

За 19-ть років українська демократія пройшла складний шлях. Романтизм перших років незалежності і розбудови державності в останні роки пройшов іспит популізмом і безвідповідальністю. Та навіть цей іспит український народ склав гідно.

Сьогодні ми разом формуємо відповідальну і ефективну владу, яка вміє тримати слово і забезпечує справжній демократичний порядок. Я – за консолідацію усіх конструктивних сил суспільства, бо в нас одна спільна загроза – бідність. Її можна подолати лише шляхом глибоких радикальних змін. І такі зміни – попереду.

Можливо, вони не прийдуть так швидко, як цього хотілося б. Однак повороту до старих часів не буде однозначно.

Ми повинні бути мудрими та долати небезпечні виклики часу обережно, але впевнено. Щоб мрія про справжню незалежність стала реальністю у щоденному житті наших дітей та онуків.

Як Президент, я буду докладати усіх зусиль, щоб побудувати таку Україну. Обіцяю вам це як Президент і як громадянин України. Ви побачите нову Україну. Ви обов’язково будете жити в ній», – заявив Віктор Янукович.

Теги:

Новини права, реформи, внесення змін до Конституції України, Конституція України, Президент України, місцеве самоврядування, влада, демократія, незалежність України, стратегія, політика
Новости права, День независимости Украины, Конституция Украины, Президент Украины, обращение, Майдан, органы местного самоуправления Украины, власть, политика, демократия, политика

Джерело:

proUA

Залиште коментар