Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Віктор Пшонка зустрівся з єврокомісаром Штефаном Фюле

0 13

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка 12 грудня 2011 року зустрівся з комісаром Європейського союзу з питань розширення і європейської політики сусідства Штефаном Фюле, повідомляє прес-служба ГПУ.

У ході зустрічі було обговорено питання реформування в Україні кримінальної юстиції, проекту нового Кримінально-процесуального кодексу, а також стан додержання законності під час проведення розслідування та підтримання державного обвинувачення у кримінальних справах, що становлять особливий громадський інтерес.

“Генеральний прокурор запевнив єврокомісара, що прокуратура діє у повній відповідності до чинного законодавства України і чітко у межах своїх повноважень. Зустріч, що відбулася у теплій та невимушеній атмосфері, засвідчила готовність сторін до ведення відвертого діалогу”, – йдеться у повідомленні ГПУ.

Наприкінці заходу Фюле звернувся з проханням до Віктора Пшонки посприяти в отриманні дозволу на зустріч з Юлією Тимошенко у приміщенні слідчого ізолятора.

За дорученням генерального прокурора слідчий у справі звернувся з клопотанням до Державної пенітенціарної служби і після оформлення необхідних документів такий дозвіл адміністрацією СІЗО був наданий.

Теги:

Пшонка Віктор, ГПУ, Штефан Фюле

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар