Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Віктор Татьков судиться з ВРП

0 71


Представниця відповідача під час судового засідання повідомила, що Вища рада правосуддя нині напрацьовує зміни до положень, які мають узгоджуватися з вимогами ст. 55 КАС України.
Таке рішення ухвалив Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду в судовому засіданні сьогодні, 20 січня 2020 року, під час  розгляду адміністративної справи за позовом Віктора Татькова до Вищої ради правосуддя. Позивач просив визнати протиправною бездіяльність ВРП, що виявилася в нездійсненні упродовж одного місяця розгляду його заяви про звільнення у відставку, зобов’язати розглянути цю заяву і за результатами її розгляду ухвалити вмотивоване рішення.

Під час судового засідання зауважили, що у ст. 55 Кодексу адміністративного судочинства України, в яку Законом України від 18 грудня 2019 року № 390-IX було внесено зміни, визначено можливість суб’єкта владних повноважень брати участь у справі через свого керівника, члена виконавчого органу, іншу особу, уповноважену діяти від його імені відповідно до закону, статуту, положення, трудового договору (контракту) (самопредставництво суб’єкта владних повноважень).

Судова колегія вирішила надати строк для підготовки відповідних змін. Наступне судове засідання з розгляду справи призначене на 17 лютого 2020 року.

Із рішеннями у справі № 9901/480/19 можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень – http://reyestr.court.gov.ua/.

Залиште коментар