Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Виконавча служба повернула “Межигір’я” у державну власність

0 25

Державна виконавча служба Вишгородського районного управління юстиції виконала рішення суду щодо повернення до державної власності земель “Межигір’я”. Про це повідомила прес-служба прокуратури Київської обл.

“Наразі 135 га земель, на яких розташована резиденція “Межигір’я”, вже офіційно повернуті у власність держави та перебувають у розпорядженні Кабінету міністрів України”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в червні Господарський суд Київської області задовольнив два позови прокуратури області до Вишгородської райдержадміністрації, ТОВ “Танталіт” та благодійного фонду “Відродження України” про скасування розпоряджень, визнання недійсним державних актів та витребування земель резиденції вартістю понад 118 млн грн на користь держави.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар