Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВІЙСЬКОВА ПРОКУРАТУРА ЗАХИСТИЛА АВІАПОЛІГОН

0 0

Військова прокуратура відстояла в апеляції незаконність вибуття з держвласності земельної ділянки військового авіаційного полігону вартістю понад 151 млн грн

Військовою прокуратурою постійно проводиться робота щодо захисту інтересів держави у сфері земельних відносин. Так, 17 жовтня 2019 року Північним апеляційним господарським судом завдяки принципової позиції військової прокуратури Луцького гарнізону залишено без задоволення апеляційну скаргу одного з держпідприємств, а рішення господарського суду м. Києва від 24 червня 2019 року без змін.

Указаним рішенням суду першої інстанції задоволено позов прокурора гарнізону в інтересах держави в особі Міноборони України та однієї з військових частин до Волинської облдержадміністрації і державного підприємства.

Суд підтримав законність позовних вимог прокуратури, визнавши, що розпорядження місцевої держадміністрація від 2013 року є протиправним. Відповідно, його скасовано і попереджено вибуття з державної власності земельної ділянки військового авіаційного полігону площею 6947,8 га, яку хотіли використовувати для ведення лісового господарства. Загальна вартість цієї території становить понад 151 млн грн, повідомила прес-секретар військової прокуратури Західного регіону України Юлія Галущак.

https://ukrainepravo.com/law-practice/practice_public_prosecutor/viyskova-prokuratura-zakhystyla-aviapoligon/

Залиште коментар