Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Військові прокуратури працюватимуть надалі

0 25

Військові прокуратури в Україні залишаться і питання їх ліквідації зняте, заявляє начальник Головного управління військових прокуратур Генеральної прокуратури України Юрій Війтев.

“Було проведено засідання колегії Генеральної прокуратури України. і прийнято генеральним прокурором остаточне рішення, що система військових прокуратур, що діє, в Україні відповідає всім принципам, які передбачені Конституцією і законом про прокуратуру”, – сказав він журналістам в понеділок в Києві.

Ю.Війтев підкреслив, що в діяльності військових прокуратур є своя специфіка і територіальні прокуратури не змогли б впоратися. “Питання з порядку денного зняте. Військова прокуратура в Україні має бути”, – резюмував він.

Нагадаємо, що раніше у ГПУ припускали можливість ліквідації військових прокуратур в рамках реформування системи прокуратури. Планувалось, що функції військових прокурорів будуть перекладені на регіональні прокуратури.

Теги:

Генеральна прокуратура

Залиште коментар