Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Військова прокуратура повертає державі 15 га землі в Києві вартістю понад 90 млн грн

0 25

Військова прокуратура Центрального регіону оскаржить рішення Київської міськради від 27 листопада 2008 р. щодо безпідставного вилучення і передачі земельної ділянки в Оболонському районі Києва площею 15 га ТОВ “Еліт Буд Сервіс 2005” для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з торговельно-офісними приміщеннями.

Як повідомляє прес-центр військової прокуратури Центрального регіону в суботу, ця ділянка землі перебувала у державній власності і належала Міністерству оборони України.

Відповідний позов уже подано до Окружного адміністративного суду Києва.

“Військова прокуратура встановила, що своїм рішенням Київська міськрада порушила вимоги Земельного кодексу та інших нормативно-правових актів України. Адже, вилучати землі оборони столична мерія могла тільки з дозволу Міністерства оборони України”, – йдеться в повідомленні.

Прес-центр зазначає, що приблизна вартість зазначеної ділянки в Оболонському районі столиці становить понад 90 млн грн.

Теги:

землевідведення

Залиште коментар