Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Військова прокуратура порушила справу за недбальство в організації навчальних стрільб

0 17

Військова прокуратура Київського гарнізону порушила кримінальну справу у зв’язку з інцидентом у Васильківському районі Київської області, коли куля з вогнепальної зброї під час навчальних стрільб випадково потрапила в чоловіка, що проїжджав у машині неподалік від військової частини.

“Військова прокуратура Київського гарнізону порушила кримінальну справу за фактом тілесних ушкоджень, яких дістав громадянин Герасименко”, – розповів 17 січня на прес-конференції в Києві військовий прокурор Центрального регіону України Микола Голомша.

За його словами, справу порушено за ч.1 ст. 414 і ч.1 ст. 425 Кримінального кодексу (порушення правил поводження зі зброєю та недбале ставлення до військової служби).

М. Голомша нагадав, що 20 листопада 2010 року в військовій частині Васильківського гарнізону проходили планові практичні стрільби з вогнепальної зброї – автоматів АК-74.

Прокурорська перевірка встановила, що внаслідок недбалого ставлення до організації проведення стрільб, вогнепальне поранення м’яких тканин голови (легкі тілесні ушкодження) дістав чоловік, який їхав на своєму автомобілі трасою Київ-Одеса на відстані 1,8 км від тиру військової частини.

Теги:

військова прокуратура, вогнепальна зброя

Джерело:

Інтерфакс

Залиште коментар