Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відтепер із судовою практикою ВАСУ можна ознайомитись у спеціальному друкованому періодичному виданні

0 14

Вийшов друком перший номер «Судової практики Вищого адміністративного суду України» в якому розміщено найбільш типові судові рішення, постановлені Вищим адміністративним судом України у 2008 р. і першому півріччі 2009 р. Зокрема, на шпальтах видання можна знайти рішення у справах за спорами фізичних та юридичних осіб із суб’єктами владних повноважень щодо оскарження їх правових актів індивідуальної дії, дій або бездіяльності, за спорами з приводу прийняття громадян на публічну службу, її проходження та звільнення з неї, а також за зверненнями суб’єктів владних повноважень. 

«Судова практика ВАСУ» – це офіційне науково-практичне видання, яке є додатком до журналу «Вісник Вищого адміністративного суду України» і видається двічі на рік.

Видання виходить під загальною редакцією Голови Вищого адміністративного суду України, судді вищого кваліфікаційного класу, заслуженого юриста України Олександра Пасенюка.

Книга адресована суддям, посадовим і службовим особам органів державної влади та органів місцевого самоврядування, широкому колу громадян і юридичних осіб, які є учасниками публічно-правових відносин, усім, хто цікавиться адміністративним судочинством.

Передплатний індекс: 37045

Залиште коментар